NEDEN ROBOGİL?

GARANTİ
Tescilli “Robogil” markası adı altında satılan CE/TSE Uyumluluk Belgesi'ne sahip tüm ürünlerimiz 2 yıllık Marka Garantisi ve 10 yıllık Servis Ömrüne sahiptir.
Bakınız:Patent-Tescili, CE-TSE BELGELERİ, Garanti Belgesi, Barkod Tescil Belgesi

EK GARANTİ
Yıllık Periyodik Bakım hizmeti dahilinde ücret mukabili mevcuttur. (Ek Paket #3)
Bakınız: Yıllık Periyodik Bakım

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Robogil, Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir.
Bakınız: Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi

TEKNİK SERVİS
Robogil Teknik Servisi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir.
Bakınız: Teknik Servis

YEDEK PARÇA VE SARF MALZEMELERİ
Robogil ürünlerine ait orijinal yedek parça ve sarf malzemelerini dilerseniz uygun fiyatla www.robogil.com 'dan sipariş edebilir veya Robogil Müşteri Hizmetleri/Teknik Servisi’ne telefonla ulaşarak sipariş verebilirsiniz.
Robogil Teknik Servisi Yedek Parça Fiyat Listesi ve İşçilik Ücreti için bakınız: Teknik Servis

YILLIK PERİYODİK BAKIM
Teknik Servisi hizmetleri kapsamında en az yılda bir defa olacak şekilde, garanti süresince ücretsiz (çift yönlü kargo dahil) garanti haricinde ücret mukabili olarak robotunuzun performans testi, bakım ve temizlik hizmeti mevcuttur.
Bakınız: Yıllık Periyodik Bakım


ÜCRETLİ EK HİZMET PAKETLERİ (Yıllık Periyodik Bakım kapsamında):
Paket #1: Tüm Sarf Malzemelerinin Yenilenmesi
Paket #2: Pil Paketinin Yenilenmesi
Paket #3: 1 Yıllık Ek Garanti

ÇİFT YÖNLÜ ÜCRETSİZ KARGO
Kargo hizmetlerimizin tamamı ücretsizdir.

KİRALAMA
Robot süpürge seçmekte zorlanıyorsan, satın almadan önce kiralayarak dene! Türkiye’de bir ilk olan Robogil Kiralama Hizmetinden yararlan, istediğin modeli ücretsiz kargo ile evinde dene!
Bakınız: Kiralama

Müşterilerimiz ürün satın almadan önce kendilerine en uygun modeli denemek için Kiralama Sözleşmesi’ni doldurup kapora yatırmakta, müteakiben ücretsiz kargo ile demo ürün müşterinin bildireceği adrese teslim edilmektedir. Kiralama ücreti günlük 50TL, kiralama süresi en az 3 gün en fazla 7 gündür.

Herhangi bir satış noktasından veya sanal marketlerden sipariş verilmesi durumunda; demo ürünün ücretsiz kargo ile Robogil’e teslimi sonrasında yeni ürün müşteri adresine gönderilerek, 14 gün içerisinde kiralama kaporası müşteriye iade edilir.

Sipariş verilmemesi durumunda; demo ürünün ücretsiz kargo ile Robogil’e teslimi sonrasında kiralama ücreti müşteriye fatura edilerek kapora miktarı iade edilir.

Kiralama sonucunda demo üründe eksik, hasar veya arıza tespit edilmişse Teknik Servis faturası müşteriye yansıtılır ve fatura miktarı kaporadan düşülür.

ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR KAMPANYASI
Tüm marka ve modellerde geçerli, arızalı veya çalışan eski robot süpürgeni getir, %20 indirimle yeni Robogil Robot Süpürgeni seç. (Detay için Robogil Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınız!)

1.000TL DEĞERİNDE "YORUM YAP, KAZAN!" KAMPANYASI
Robogil Stella 500 serisi Robot Süpürge'ni satın al, aldığın ürüne teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yorum yap, yayınlanan yorumunun fotoğrafını çekerek Robogil Müşteri Hizmetleri'ne 0554 177 44 81 / 82 / 83 no'lu telefonlardan WhatsApp üzerinden ilet, anında 750TL değerinde bir yıllık "EK GARANTİ" ve 250TL değerinde "YILLIK PERİYODİK BAKIM" kazan!
Bakınız: En Uygun Fiyat

TROY TOUCH HEDİYE KAMPANYASI
Robogil robot süpürge alan tüm müşterilerimize TROY TOUCH'ın özel tasarım ürünlerinden birini ürünle birlikte hediye ediyoruz.
Bakınız: En Uygun Fiyat

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
“Garanti, İade, İptal ve Değişim” politikamız, ilgili mevzuat gereğince www.robogil.com 'da detaylı olarak yer almakla birlikte, ROBOGİL’in birinci önceliği; müşterilerinin koşulsuz ve en üst düzeyde memnuniyetidir. Bu kapsamda Robogil %100’e yakın müşteri memnuniyetine sahiptir.

İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ FİRMALAR
Boyner, Enplus, Evidea, Özdilek, İntema Yaşam, Kenton, Sanat Concept, Bordo Home, Skyland Hom, Tekzen işbirliği yaptığımız başlıca kurumsal firmalar arasındadır.

Robogil, yüksek ürün kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile kısa sürede önde gelen kurumsal markaların güvendiği ve tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

İlgi ve güveninize teşekkür ederiz...