NEDEN ROBOGİL?
 
Kurumsal müşterilerimize ait mağazalarda görev yapan satış temsilcilerinin robot süpürgeler hakkındaki eğitim ihtiyacı kapsamında hazırladığımız kısa eğitim videolarını, siz müşterilerimizin de faydalanabilmesi için burada paylaşmayı uygun bulduk. Bu nedenle, videolardaki anlatım biçimi için anlayışınıza sığınırız.
 

 
GARANTİ

Tescilli “Robogil” markası adı altında satılan CE/TSE Uyumluluk Belgesi'ne sahip tüm ürünlerimiz 2 yıllık Marka Garantisi ve 10 yıllık Servis Ömrüne sahiptir.
Bakınız:Patent-Tescili, CE-TSE BELGELERİ, Garanti Belgesi, Barkod Tescil Belgesi
 
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Robogil, Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir.
Bakınız: Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi
 
TEKNİK SERVİS

Robogil Teknik Servisi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir.
Bakınız: Teknik Servis
 
YEDEK PARÇA VE SARF MALZEMELERİ

Robogil ürünlerine ait orijinal yedek parça ve sarf malzemelerini dilerseniz www.robogil.com 'dan sipariş edebilir veya Robogil Müşteri Hizmetleri/Teknik Servisi’ne telefonla ulaşarak sipariş verebilirsiniz.
Robogil Teknik Servisi Yedek Parça Fiyat Listesi ve İşçilik Ücreti için bakınız: Teknik Servis
 
YILLIK PERİYODİK BAKIM

Teknik Servisi hizmetleri kapsamında en az yılda bir defa olacak şekilde, garanti süresince ücretsiz garanti haricinde ücret mukabili olarak robotunuzun performans testi, bakım ve temizlik hizmeti mevcuttur.
Bakınız: Yıllık Periyodik Bakım
 
DENEMESİ BEDAVA!

Robot süpürge seçmekte zorlanıyorsan, satın almadan önce kiralayarak dene! Türkiye’de bir ilk olan Robogil Kiralama Hizmetinden yararlan, istediğin modeli evinde dene!
Bakınız: Denemesi Bedava!
 
"ESKİYİ GETİR, YENİYİ GÖTÜR" KAMPANYASI
Tüm marka ve modellerde geçerli, arızalı veya çalışan eski robot süpürgeni getir, %20 indirimle yeni Robogil Robot Süpürgeni seç. (Detay için Robogil Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınız!)
 
"YORUM YAP, KAZAN!" KAMPANYASI
Robogil Stella 500 serisi Robot Süpürge'ni satın al, aldığın ürüne teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yorum yap, yayınlanan yorumunun fotoğrafını çekerek Robogil Müşteri Hizmetleri'ne ilet, anında değerinde bir yıllık "EK GARANTİ" ve "YILLIK PERİYODİK BAKIM" kazan! (Detay için Robogil Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınız!)
 
YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

“Garanti, İade, İptal ve Değişim” politikamız, ilgili mevzuat gereğince www.robogil.com 'da detaylı olarak yer almakla birlikte, ROBOGİL’in birinci önceliği; müşterilerinin koşulsuz ve en üst düzeyde memnuniyetidir. Bu kapsamda Robogil %100’e yakın müşteri memnuniyetine sahiptir.
 
İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ FİRMALAR
Boyner, Özdilek, Doğtaş, Enplus, Kenton, Tekzen, Evidea, Interia, Intema Yaşam, Sanat Concept, Bordo Home işbirliği yaptığımız başlıca kurumsal firmalar arasındadır.
 
Robogil, yüksek ürün kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile kısa sürede önde gelen kurumsal markaların güvendiği ve tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.
 
İlgi ve güveninize teşekkür ederiz...