Robogil Luna Serisi Robot Süpürge Kutu Açımı

 

 

Değerli müşterimiz, robot süpürgeniz Robo’yu kullanırken aşağıda belirtilen hususlara uyunuz!

 

 

1. Satış Sonrası Destek ve Yıllık Periyodik Bakım hizmetlerimizden tam ve zamanında yararlanmak için, ürün etiketinde bulunan “Seri No (SN)” bilgisini Robogil Müşteri Hizmetleri’ne iletiniz.

 

 

2. Robotunuzun TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU’nu https://www.robogil.com/kullanim-kilavuzlari adresinden indirerek, kılavuzda belirtilen talimatlara uyunuz!

 

 

3. Robotunuzun kullanımı ve hizmetlerimiz ile ilgili https://www.robogil.com adresinde bulunan KULLANIM ve TEKNİK SERVİS Videoları’nı izlemenizi özellikle tavsiye ederiz.

 

 

4. Robotunuz CEP TELEFONU UYGULAMASI (APP) özelliğine sahipse, https://www.robogil.com adresinde bulunan Luna serisi için Weback, Stella Sersisi için Smart Life APP Videoları’nı izleyerek cep telefonunuza indirebilir ve robotunuzun cep telefonu uygulaması ile kullanımını öğrenebilirsiniz.

 

 

5. Robotunuzu kullanmadan önce tüm tekerlerin, fırçaların ve filtrelerin fiziki kontrolünü yapınız. İlk defa şarj için robot kapalı durumda en az 6-7 saat şarj ediniz! Robotunuz tamamen şarj olduktan sonra, robotun açma/kapama düğmesini kullanarak robotunuzu açınız!!

 

 

6. Robotunuzun şarj istasyonunu; sağında, solunda ve üstünde en az 50-100’er cm boşluk bulunan uygun bir yere yerleştiriniz! Robot istasyona dönerken istasyonun yaydığı kızılötesi (infrared) ışık sinyallerini takip ettiği için istasyonun yakınında ışık sinyallerini yansıtabilecek kalorifer peteği, metal obje, ayna, lake mobilya, vb. nesnelerin bulunmamasına özen gösteriniz. Robot şarj istasyonunu bulmakta zorlanıyorsa, istasyonun yerini değiştiriniz!

 

 

7. Robotunuzu uzun tüylü ve uzun saçaklı halılarda kullanmayınız! Uzun süreli kullanım sonucunda ipek ve antika gibi kıymetli halılarınıza robot zarar verebileceği için kullanımını tavsiye etmiyoruz.

 

 

8. İlk defa harita oluşturmak için; tüm evi bir defada temizletmek yerine, yalnızca şarj istasyonunun bulunduğu odayı kapıları kapatarak temizletiniz. Müteakip temizliklerde diğer odaları sıra ile açarak oluşturulan haritaya ekletebilirsiniz. Bu şekilde harita doğru şekilde oluşup hafızaya kaydedilecektir.

 

 

9. Robotunuzun etkin kullanımı için yaklaşık 10-15 gün öğrenme süresine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu süre içerisinde karşılaşılacak problemler, robotun kullanımını öğrenmenizle birlikte aşılacaktır! Robot, bazı alanların temizliğini sonraya bırakarak kendi algoritmasına göre temizlik yapmaktadır. Temizlik sırasında lütfen robota müdahale etmeyiniz! Robotu çalışması sırasında gözlemleyerek, eşyalarınızı robota engel olmayacak şekilde düzenleyiniz. Her temizlik sonrası toz haznesi, filtreler ve sensörler dahil robotun genel temizliğini yapmanızı tavsiye ederiz.

 

 

10. KULLANILMIŞ, ZARAR GÖRMÜŞ veya TEKRAR SATIŞA UYGUN OLMAYAN ÜRÜNLERİN “İADE/DEĞİŞİM” TALEPLERİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR! İade/Değişim işlemleri “Robogil Teknik Servis Raporu” doğrultusunda, ÜRÜNÜN SATILDIĞI MAĞAZA tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünün https://www.robogil.com/garanti-iade-iptal-ve-degisim adresinde belirtilen şartları sağladığından emin olunuz! İade/Değişim talebinin kabulü halinde; ürünü orjinal kutusu hasarsız ve kutu içerikleri eksiksiz olarak kargo kutusu içerisinde iade ediniz!

 

 

11. Servis ömrü boyunca kullanım için, robotunuzu Yıllık Periyodik Bakım’a göndermeyi unutmayınız!

 

 

12. Robogil Müşteri Hizmetleri : 0554 177 44 81 / 82 / 83 / [email protected] Robogil Teknik Servisi : 0554 177 44 85 / 86 / [email protected]

 

 

Robogil, robot süpürgeniz Robo’yu iyi günlerde kullanmanızı diler...