"Robogil Dayanıklı Tüketim Malları Güvenlik Sistemleri Hediyelik Eşya Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi"

tarafından Ocak 2019 tarihinde TÜRKİYE'NİN İLK YERLİ ROBOT SÜPÜRGE MARKASI olarak kurulan "ROBOGİL", hayatınızı kolaylaştırmanın en temiz yolunu sunuyor.

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından verilen "Satış Sonrası Hizmet Belgesi" sahibi "ROBOGİL" markalı tüm ürünlerimizi, evinizde ve iş yerlerinizde güvenle kullanmanızı amaçlıyoruz.

Robogil kendi markası yanında, anlaşmalı olduğu şirketlerin ithalat ettiği robot süpürge modelleri dahil tüm marka/model robot süpürgelere "TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli" Yetkili/Özel Teknik Servis bakım ve onarım desteği vermekte, yedek parça/sarf malzemelerinin satış, pil paketlerinin değişim, onarım ve üretim hizmetlerini sunmaktadır.

Robogil, yerli marka olmanın getirdiği sorumluluk gereği kuruluşundan itibaren Youtube kanalında ve Instagram sayfasında yayınladığı görseller ve eğitim videoları ile tüketicinin ve sektörün bilinçlenmesini hedeflemekle birlikte, ülkemizde robot süpürge ürünlerinin geliştirilmesi ve testlerinde önde gelen kurumsal firmalar ile işbirliği yapmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR